Martina

Guten tag und hallo!

Znáte tu situaci, kdy ze strachu, že řeknete něco špatně, raději mlčíte? Určitě ano. Ze školních učebnic se naučíte slovíčka i gramatiku, ale to nejdůležitější často chybí – nebát se cizí jazyk používat, mluvit, překonat komunikační blok. Ráda vám s tím pomůžu!

            Němčina mě provází už od dětství. Pevné základy jsem získala na jazykové základce, kde se nám intenzivně věnovali vedle českých vyučujících i rodilí mluvčí. A protože se mi němčina během těch let dostala „pod kůži“, bylo po gymnáziu studium germanistiky jasnou volbou. A dál? Němčina a zase němčina. Překlady a hlavně výuka – na vysoké škole, ve firmách, v jazykovce.

            Moc mě baví práce s lidmi, předávání toho, co znám a v čem si věřím. Nabízím konverzačně zaměřené hodiny, přípravu na jazykové zkoušky i pomoc se školní němčinou. Nabízím lekce „na míru“, lekce zaměřené na to, co doopravdy potřebujete.

            Často slýchám, že je němčina složitá. Těch členů, koncovek a pádů…Nevěřte tomu a dejte jí šanci! Třeba vás nadchne svou logičností a dobře pochopitelným systémem. Německy se může naučit opravdu každý. Jen zvolit tu správnou cestu…!

Co vám nabízím

Individuální a skupinové lekce němčiny

Překlady a tlumočení