Individuální lekce

Výhody

Individuálních lekcí

Věnujeme se pouze vám. Vy si určujete tempo.

Lekce připravíme na míru vašim potřebám a představám. Pomůžeme s běžnou konverzací, připravíme vás na zkoušky, pohovory.

Jsme časově flexibilní. Potkávat se můžeme osobně i on-line.

Individuální lekce jsou v naší jazykové škole velice oblíbené a jsme za to moc rádi.

Největší zájem je o lekce angličtiny, ale učíme také němčinu, francouzštinu, italštinu, japonštinu a nově také španělštinu. Zajímá vás kdo u náš učí jaký jazyk? Podívejte se na náš tým a můžete se také o našich lektorech dozvědět různé zajimavosti. Toto je náš tým 🙂

Chcete to úplně jinak?

Protože jste 3, chcete lekce na 90 minut, a nebo máte úplně jinou představu o četnosti vašich lekcí.

Ozvěte se nám a můžeme společně vymyslet ještě úplně jinou variantu 😉

A co o nás říkají naši studenti?

Výuka s paní Danou je velice příjemná. Anglický jazyk velice dobře zná a umí. Velice oceňuji její skutečné, praktické zkušenosti s aktivním používáním AJ. Vše vysvětluje srozumitelně, ukazuje na příkladech a aktivně procvičuje při autentické konverzaci. Na hodiny má vždy pečlivě připravené studijní materiály, využívá moderní techniku a i zábavnější formy výuky (deskové hry atd.). S výukou jsem byl moc spokojen.
Jan H.
Již druhým rokem docházím na hodiny do Enjoy language a rozhodně budu pokračovat i nadále. Rapidně se zlepšila má úroveň mluvení i psaní v AJ. Hodiny jsou vždy skvěle připravené a většinou probíhají zábavnou formou pomocí nejrůznějších nástrojů či her. Oceňuji lidský a profesionální přístup jak paní Palcútové, která školu vede, tak i lektorů. Vždy když jsem potřeboval se školou něco řešit, proběhlo vše rychle a v pořádku. Všem vřele doporučuji.
David
Dominička se pokaždé na hodiny s Luckou moc těší. Letos si na dovolené objednávala pití i zmrzku sama a to je jí čerstvých 6 let. Nebojí se zkoušet se domluvit a to je podle nás to nejdůležitější. Dcera chodí na skupinové lekce od 4 let a myslím, že ji to každým rokem baví víc a víc.
Lenka

Co by vás mohlo ještě zajímat?

Pokud vás naše nabídka zaujme a rozhodnete se napsat nebo zavolat. Domluvíme si schůzku, která může proběhnout u nás v učebně nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně nebo v kanceláři. A je samozřejmě pro vás ZDARMA. Popovídáme si o tom, proč se chcete učit, co od výuky očekáváte, co Vás baví, kolik času tomu chcete věnovat a tak dále 🙂 Prostě si sestavíme takový plán, jak by naše společné lekce měly vypadat. Když se vám to bude líbit, zarezervujeme pro vás v našem rozvrhu domluvený čas, odešleme fakturu a budeme se těšit na naší první společnou lekci 🙂

Neslíbíme vám zázračné skoky ze začátečnické úrovně na pokročilou během jednoho měsíce. Výsledky, jakých dosáhnete, závisí na vašem rozhodnutí, motivaci a čase, který  budete chtít výuce jazyka věnovat. My se budeme snažit vytvořit takové prostředí a podmínky, ve kterém se nebudete cítit trapně, stresovaně nebo pod tlakem, bude Vás to jednoduše bavit. Zbytek je na vás 😉 Podívejte se na naši nabídku individuálních lekcí a rozhodněte se sami, co je pro vás nejlepší.

Pokud budete na první ukázkové lekci spokojeni a budete chtít naše lekce navštěvovat, zašleme Vám na Váš email fakturu na minimálně 6 lekcí dopředu. 

Bankovní účet: 228364388/0600

Variabilní symbol: zde faktury

Pro zrušení hodiny výuky je zapotřebí informovat lektorku nejpozději do 24 hodin před začátkem výuky nebo do 20:00 v pátek, v případě, že má výuka probíhat v pondělí. Lektorka se pokusí vám vyjít vstříc a domluvit se s vámi na jiném termínu.

Náhrada lekce se musí uskutečnit do 1 měsíce od zrušení hodiny. Není možné měnit termín u více jak 25 % z celkového počtu lekcí kurzu.
Pokud nedorazíte ve smluvenou dobu bez předchozí omluvy, nebo zrušíte lekci tentýž den, nebude lekce nahrazena.