Individuální lekce

Výhody

Individuálních lekcí

Věnujeme se pouze vám. Vy si určujete tempo.

Lekce připravíme na míru vašim potřebám a představám. Pomůžeme s běžnou konverzací, připravíme vás na zkoušky, pohovory.

Jsme časově flexibilní. Potkávat se můžeme osobně i on-line.

Chci se učit cizí jazyk

a tak si předplatíte min. 6 lekcí
440 50 minut
  • Budete mít každý týden pevně rezervovanou svou lekci v našem rozvrhu.

30 min 2 x týdně on-line

úkoly a gramatika ze školy
220 30 minut
  • Budete mít každý týden pevně rezervované lekce v našem rozvrhu.

Věříte, že ve dvou

se to lépe táhne
270 50 minut
  • zaplatíte 6 lekcí s kamarádkou, kolegou nebo třeba s vaší babičkou.

Lekce japonštiny

pro začátečníky i pokročilé
630 50 minut
  • Pokud se rozhodnete chodit ve dvou, cena je 380 Kč, ve třech pak 280 Kč za osobu.

Angličtina s Marlonem

předplatím si min. 6 lekcí
800 50 minut
  • Budete mít každý týden pevně rezervovanou svou lekci v našem rozvrhu.

Chcete to úplně jinak?

Protože jste 3, chcete lekce na 90 minut, a nebo máte úplně jinou představu o četnosti vašich lekcí.

Ozvěte se nám a můžeme společně vymyslet ještě úplně jinou variantu 😉

A co o nás říkají naši studenti?

S Darčou jsme si sedli od první hodiny. Je to skvělá lektorka a skvělé se s ní kecá a jako bonus je pokec v cizím jazyce, který musím umět kvůli práci. Občas hrajeme stolní hry a nebo dělamé různé poslechy. Přesně to co potřebuji! Jsem hrozně rád, že jsem se do italštiny pustil zrovna přes Enjoy Language.
Pavel
Již druhým rokem docházím na hodiny do Enjoy language a rozhodně budu pokračovat i nadále. Rapidně se zlepšila má úroveň mluvení i psaní v AJ. Hodiny jsou vždy skvěle připravené a většinou probíhají zábavnou formou pomocí nejrůznějších nástrojů či her. Oceňuji lidský a profesionální přístup jak paní Palcútové, která školu vede, tak i lektorů. Vždy když jsem potřeboval se školou něco řešit, proběhlo vše rychle a v pořádku. Všem vřele doporučuji.
David
V němčině jsem plavala už od základní školy, ale od té doby co mi Darina pomáhá, je všechno jednodušší a pochopitelnější. Také si občas zahrajeme nějaké hry, probereme, co jsme dělaly minulý týden a u toho používáme jen němčinu. Přátelská atmosféra při výuce cizího jazyka a káva k tomu, je super kombinace 🙂 Darča je skvělá lektorka!
Zuzka

Co by vás mohlo ještě zajímat?

Pokud vás naše nabídka zaujme a rozhodnete se napsat nebo zavolat. Domluvíme si schůzku, která může proběhnout u nás v učebně nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně nebo v kanceláři. A je samozřejmě pro vás ZDARMA. Popovídáme si o tom, proč se chcete učit, co od výuky očekáváte, co Vás baví, kolik času tomu chcete věnovat a tak dále 🙂 Prostě si sestavíme takový plán, jak by naše společné lekce měly vypadat. Když se vám to bude líbit, zarezervujeme pro vás v našem rozvrhu domluvený čas, odešleme fakturu a budeme se těšit na naší první společnou lekci 🙂

Neslíbíme vám zázračné skoky ze začátečnické úrovně na pokročilou během jednoho měsíce. Výsledky, jakých dosáhnete, závisí na vašem rozhodnutí, motivaci a čase, který  budete chtít výuce jazyka věnovat. My se budeme snažit vytvořit takové prostředí a podmínky, ve kterém se nebudete cítit trapně, stresovaně nebo pod tlakem, bude Vás to jednoduše bavit. Zbytek je na vás 😉 Podívejte se na naši nabídku individuálních lekcí a rozhodněte se sami, co je pro vás nejlepší.

Lekce lze platit hotově nebo bankovním převodem.

Bankovní účet: 228364388/0600

Variabilní symbol: příjmení studenta

Pro zrušení hodiny výuky je zapotřebí informovat lektorku nejpozději do 24 hodin před začátkem výuky nebo do 20:00 v pátek, v případě, že má výuka probíhat v pondělí. Lektorka se pokusí vám vyjít vstříc a domluvit se s vámi na jiném termínu.

Náhrada lekce se musí uskutečnit do 1 měsíce od zrušení hodiny. Není možné měnit termín u více jak 25 % z celkového počtu lekcí kurzu.
Pokud nedorazíte ve smluvenou dobu bez předchozí omluvy, nebo zrušíte lekci tentýž den, nebude lekce nahrazena.